הנקודה החמה - Hot Point - תנורי פיצה

חייגו עכשיו - 072-3355410

הנקודה החמה

ציוד מקצועי למטבח הביתי והמוסדי

דף הבית >> מוצרים >> תנורים חימום והגשה >> תנורי פיצה
תנורי פיצה          
 

תונרי פיצה

תנורי פיצה עולם של ריח ומרקם עסיסי

 
לעיתים בבואנו למסעדה אם הילדים, נזמין פיצה עסיסית נוטפת שכבת גבינה צהובה ורסק עגבניות אדום. עם טיבול כמו שצריך, ושלל תוספות. אך אכזבה, הפיצה שקבלנו לא בעלת הטעם והמרקם המיוחד. למעשה מה שעושה את ההבדל בין פיצה בינונית, לפיצה איטלקית נמוכה בפה  - זה תנור הפיצה!
תנור מסוע – הוא התנור הפיצה הקלאסי, מופעל על ידי חשמל או גז. כך יוצאת פיצה עשויה היטיב גם כאשר המפעיל, אינו מקצועי יתר על המידה. בתנור זה ניתן לאפות כמה מנות בעת ובעונה אחת, תוך כדי שהמנה המוכנה, מונעת אוטומטית לנקודת היציאה של התנור. רשתות פיצה הגדולות כגון: דומינוס פיצה ופיצה האט נהוגות להשתמש בתנור זה.  מחיר התנור יקר ולא זול ולכן יש רבים מבעלי המסעדות או הפיצריות שמוותרים.
"הטאבון היה בשימוש במזרח התיכון כתנור משפחתי של הכפר או השכונה, ומסעדות מזרחיות רבות מאמצות את הטאבון כדי לתת תחושה של מאכלים מבית אמא, מן נוסטלגיה כזאת."
תנור תאים – מופעל על ידי חשמל או גז. מכיל בתוכו אבני שאמוט על מנת לאגור חום ולתת תחושה של תנור אבן אמיתי. המחיר לא יקר מאד ומתאים לתפריטים מגוונים כגון לחמים חצי אפויים, פוקצ'ות, ירקות. האבן נוגעת במאפה ותורמת לטעמו המיוחד והפריך. וזה גם בריא יותר. על מנת להפעילו צריך מומחה שמבין בפיצות ומאפים.
טאבון – לא לחינם מסעדות מפרסמות כי המאכלים שלהם עשויים על גבי "טאבון". טאבון הינו תנור עשוי חמר. בנוי כחרוט קטום, עם פתח בתחתית אשר נועד להדלקת האש. הטאבון היה בשימוש במזרח התיכון כתנור משפחתי של הכפר או השכונה, ומסעדות מזרחיות רבות מאמצות את הטאבון כדי לתת תחושה של מאכלים מבית אמא, מן נוסטלגיה כזאת. יש צורך ברמת מקצועיות גבוהה על מנת להפעילו כראוי. ניתן להפעילו בעץ או בגז או שילוב של השניים. זמן האפייה של פיצה תיקח דקה בלבד! מה שמבטיח שהלקוח לא יאלץ להמתין והפיצה תוגש מלאה ניחוחות עם הטעם האמתי של פיצה איטלקית. ישנם חובבנים אשר מנסים לייצר ולחכות את תנורי הטאבון המקצועיים, אז לא כדאי לקחת סיכון. שווה לבדוק האם מדובר ביצרן בעל מוניטין בשוק.
הוט פוינט – אנו מהיבואנים הגדולים בארץ לציוד למסעדות. רבים המעוניינים לפתוח מסעדה/פיצרייה/ או לרכוש ציוד למטבח המקצועי באים לרכוש אצלנו. וליהנות ממגוון הציוד האיכותי – ישירות מהיבואן ומיעוץ המקצועי שלנו. תמיד לשירותכם.   
 
 
תנור פיצה קטן

תנור פיצה קטן

תנור פיצה קטן תוצרת רסטו איטליה. התנור מגיע ל350 מעלות ומתאים לפיצה בגודל של 41*36*11 ס"מ מידות חוץ של התנור 55*43*26

תנור פיצה מגש אחד

תנור פיצה מגש אחד

תנור פיצה מגש אחד תוצרת רסטו איטליה. התנור מגיע ל 500 מעלות ומתאים לפיצה בגודל של 66*66*14 ס"מ מידות חוץ 98*93*41

תנור פיצה

תנור פיצה

תנור פיצה תוצרת איטליה במידות של 72*72*14 ס"מ המגיע לחום של 500 מעלות

תנור פיצה קטן שני מגשים

תנור פיצה קטן שני מגשים

תנור פיצה קטן שני מגשים תוצרת איטליה המתאים לפיצה בגודל 41*36*11 ס"מ ומגיע לחום של 350 מעלות מידות חוץ 55*43*44

תנור פיצה שני מגשים

תנור פיצה שני מגשים

תנור פיצה שני מגשים תוצרת רסטו איטליה המתאים לפיצה עד גודל של 66*66*14 ס"מ, טווח טמפרטורה 50-500 מעלות מידות חוץ 98*93*75

תנור פיצה שני מגשים גדול

תנור פיצה שני מגשים גדול

תנור פיצה ל 2 מגשים מידות חוץ 100*85*75 מתאים למגש פיצה בגודל 72*72*14 טווח טמפרטורה 50-500 מעלות כוח 12KW

תנור פיצה איטלקי שני תאים

תנור פיצה איטלקי שני תאים

תנור פיצה איטלקי מעוצב בנירוסטה , שני תאים, תוצרת GGF איטליה החברה המובילה בציוד לפיצריות, מתאים לאפיית פיצה משפחתית בכל תא , טרמוסטט לכל תא בנפרד

תנור פיצה נירוסטה

תנור פיצה נירוסטה

תנור פיצה נירוסטה תוצאת GGF איטליה, החברה המובילה באיטליה לייצור ציוד לפיצריות איטלקיות, התנור בעל 2 תאים גדולים במיוחד מתאים ל 4 פיצות משפחתיות או 9 פיצות אישיות בכל תא

תנור פיצה פינתי

תנור פיצה פינתי

תנור פיצה פינתי מגיע עם תא אחד או שניים לבחירה. התנור האיטלקי שחוסך מקום ומתאים לפינה, מה שעוזר מאוד לנוחות העבודה חום 50-100 מעלות

תנור פיצה משטח אבן

תנור פיצה משטח אבן

תנור פיצה משטח אבן, 2 קומות , משטח אבן , כפתור לויסות החום קיים ב 2 מידות : 50*72*80 או 78*82*122

תנור פיצה מסוע

תנור פיצה מסוע

תנור פיצה מסוע - תנור פיצה מוע תוצרת הוט פוינט העולמית, התנורים מגיע עם כפתורים לקביעת מהירות המסוע ולויסות הטמפרטורה.