הנקודה החמה - Hot Point - מקפיאים

חייגו עכשיו - 072-3355410

הנקודה החמה

ציוד מקצועי למטבח הביתי והמוסדי

דף הבית >> מוצרים >> גלידה קרח וברד >> מקפיאים
מקפיאים          
 

מקפיאים


מקפיאים  – קונים רק בהוט פוינט!
עסקים רבים זקוקים למכשירי חשמל לקירור מזון, על מנת לקרר את המוצרים שאותם הם מוכרים (חנויות, סופרמרקטים), או על מנת לאחסן מוצרים שמשמים להכנה של מזון (מסעדות, מוסדות וכן הלאה). ישנם סוגים רבים של מקפיאים תעשייתיים, במגוון גדלים, אשר מותאמים לצרכים השונים של העסקים השונים. חברת הוט פוינט מציעה לכם מבחר גדול במיוחד של מקפיאים  במבחר דגמים, כולם באיכות גבוהה במיוחד ועם טכנולוגיות מקצועיות מתקדמות, אשר יעניקו לכם את כל פתרונות הקירור שאתם צריכים בעסק שלכם.

מקפיאים תעשייתיים
מקפיאים תעשייתיים הם מקפיאים גדולים מאד, אשר משמשים לאחסון של כמויות גדולות של מוצרים שזקוקים לאחסון בתנאי קור והקפאה. ישנם שני סוגים בסיסיים של מקפיאים תעשייתיים. הראשון הוא מקפיא שוכב, אשר מוכר גם כ"מקפיא אמבטיה". זהו מקפיא נמוך, אשר משתרע על שטח רב. ניתן לאחסן במקפיא כזה מוצרים קטנים או גדולים, אך לא מוצרים גבוהים, והוא בדרך כלל מכיל נפח גדול מאד, כך שניתן לאחסן בו כמויות גדולות של מוצרים. הסוג השני הוא מקפיא עומד, אשר נראה כמעין ארון לאחסון של מוצרי מזון. ניתן לאחסן בו גם מוצרים בעלי גוב. לרוב, מקפיא עומד הוא בעל נפח קטן יותר, כך שכמות המוצרים שניתן לאחסן בו קטנה יותר, אך במקרים רבים הוא מתאים ונחוץ יותר מאשר מקפיא שוכב, בעיקר משום שהוא מאפשר תצוגה של המוצרים שבתוכו, כך שהוא מתאים בעיקר לחנויות וכדומה.

איך לבחור מקפיאים 
כאשר יש צורך במקפיאים , לכל עסק שהוא, חשוב לבחון מספר נקודות חשובות. מלבד סוג המקפיא וגודלו, והצרכים המעשיים שלו, חשוב לבדוק היטב את האיכות של המקפיא ואת עוצמת הקירור שלו. כיום, ישנם מקפיאים תעשייתיים בעלי טכנולוגיות מתקדמות של הפשרה אוטומטית, אשר משמרות את הטריות של המזון אשר מאוחסן בתוכם. ישנן גם טכנולוגיות אשר מתריעות על תקלות, על מנת שלא ייווצר מצב של חוסר קירור אשר גורם לקלקול של המאכלים.

הוט פוינט
כאשר אתם מחפשים מקפיאים תעשייתיים לעסק שלכם, חברת הוט פוינט  היא המקום שאתם זקוקים לו. חברת הוט פוינט עוסקת כבר מעל ל-20 שנה בשיווק של ציוד מקצועי למסעדות, למטבחים מקצועיים ולמטבחים מוסדיים, והיא מאפשרת לכם למצוא את כל הסוגים של מכשירי החשמל והציוד המקצועי הנדרשים לכם, ממקפיאים תעשייתיים ועד כלי אוכל והגשה. עם חברת הוט פוינט, אתם נהנים מן הציוד המקצועי והאיכותי ביותר, רק שהעסק שלכם יוכל לתפקד היטב וללא תקלות. חברת הוט פוינט מביאה אליכם את כל המוצרים שלה ישירות מן היבואן, כאשר היבואן הוא אחד מן הגדולים בארץ. עם הוט פוינט, אתם מקבלים לא רק מקפיאים תעשייתיים וציוד מקצועי, אלא גם שירותי אדריכלות, עבודות נירוסטה, ייעוץ מקצועי ועוד.
מחפשים מקפיאים תעשייתיים לעסק שלכם? בואו ליהנות ממגוון דגמים ואפשרויות, רק בחברת הוט פוינט!