הנקודה החמה - Hot Point - מקררים

חייגו עכשיו - 072-3355410

הנקודה החמה

ציוד מקצועי למטבח הביתי והמוסדי

דף הבית >> מוצרים >> מקררים
מקררים          
 

מקררים

מי יודע איך לקנות מקררים למסעדות?
 
האם המקרר במסעדה שלכם הוא מקרר טוב?

 
אם תיכנסו לחנות שמוכרת מקררים למסעדות, כבר תראו שיש מגוון כל כך רחב של גדלים ודגמים, שאפשר ללכת לאיבוד. בסופו של דבר, מדובר במקרר שהוא לרוב גדול
יותר מבעל המסעדה עצמו, ויש למסעדות רבות מקררי "WALK IN", שאפשר לאדם, או לכמה אנשים, להיכנס בהם ולשוטט בתוך המקרר, כשהוא מחפש את המצרכים שהוא צריך, ולאחר מכן יוצא ונועל את הדלת.
במקרים כאלה, המקרר הוא בעצם חדר קירור קטן, שכמובן, אי אפשר להזיז בקלות.
 
כמובן, מקררים למסעדות הם לא מצרך זול, אך חשוב לזכור, שאם יש תקלה במקרר, אתם עלולים לאבד מאות, אם לא אלפים שקלים של אוכל, בבת אחת. לכן, כדאי לכם להשקיע מראש ולקנות רק מקרר שהוא איכותי ויכול לעמוד במבחן הזמן והמציאות. כמו כן, חשוב מאד להקפיד למדוד בדיוק את המימדים של המטבח והמקום שעומד לרשותכם, לפני שאתם ניגשים לבחור מקררים למסעדות.

בHOT POINT בוחרים במקררים מעולים

 
אם אתם זקוקים לציוד מקצועי למטבח, תוכלו למצוא אצלינו את הציודים הטובים ביותר. אנחנו מציעים לכם להנות ממגוון רחב של ציוד למסעדות, כולל ממקררים למסעדות ברמה הכי טובה שיש. בHOT POINT אנחנו מביאים לכם את כל הציוד ישר מהיבואן, במחירים מפתיעים, ומציעים לכם להתייעץ על כל שאלה, עם הצוות המקצועי והמנוסה שלנו. אנחנו נשמח לעזור לכם להחליט מה הוא המקרר הטוב והמתאים ביותר עבור המסעדה שלכם, כדי שתוכלו להנות ממנו במשך שנים ארוכות ועד כמה שאפשר - בלי כאבי ראש.
 
בHOT POINT אנחנו מציעים לכם להנות מעשרים שנות נסיון שלנו, כשאנחנו כבר מכירים היטב את התחום שלנו ויודעים להתאים מטבח למקרר, ומקרר למסעדה. כשתגיעו אלינו, תוכלו לשוטט ברחבי החנות ולבחור בעצמכם את מה שאתם מעוניינים לקנות, או להחליט לגשת אל אחד מאנשי הצוות הנעימים ולבקש עזרה.

 
מה הם סוגי המקררים למסעדות?
 
אם פעם ראיתם חנות שמוכרת גלידה, או דלפק גבינות או בשרים בסופר הקרוב אליכם - אתם כבר יודעים שקיימים סוגים שונים של מקררים, הן למסעדות והן לחנויות. לפני שאתם ניגשים לבחור מקרר, חשוב להחליט איך ואיפה אתם מעוניינים להניח את האוכל: אולי תרצו מקרר קטן יחסית שיעמוד ליד הדלפק ויציע קולה ללקוחות שלכם, ואולי תרצו שבסוף, אחרי שכבר הזמינו את האוכל, יוכלו לקבל עוגה מוכנה. אם אתם מעוניינים להקים מסעדה "כל מה שאתם יכולים לאכול", ולתת ללקוחות להכין לעצמם את האוכל, ורק אחר כך לבוא לשלם, כבר תצטרכו להזמין עוד סוג של מקררים, המיועד לקירור כשהאוכל מונח עליו ונגיש.  זיכרו: חשוב להחליט וגם להתייעץ.
 
יש לכם מסעדה? בואו אלינו היום, ותזמינו את המקרר הטוב ביותר למסעדה שלכם!